Zpět Studium, stáže a praxe v Německu v Nordthüringen

15.6.2017
Centrum jazykového vzdělávání MU (Komenského nám. 220/2, Brno )

Zajímáte se o stáže nebo praxe v Německu?
Jste student nebo absolvent, který by rád studoval, pracoval, absolvoval stáž v Německu v regionu Nordthüringen?
Europa-Service Nordthüringen vás může podpořit v nalezení společnosti nebo firmy pro vaši stáž nebo praxi, a to přímo ve středu Německa. Služby jsou financovány Evropskou unií a jsou poskytnuty bez nároku na honorář. Jako partner firem v regionu, ESN zabezpečuje přípravu, zprostředkovává kontakt a konzultace v oblasti uplatnění v tomto regionu.
V případě vašeho zájmu nebo jakýchkoliv otázek se neváhejte obrátit na esn@bic-nordthueringen.de

Ve čtvrtek 15. června 2017 od 13:00 do 15:00 hod budete mít také příležitost osobně zkonzultovat možnosti studijních a absolventských mobilit přímo se zástupci Europa-Service Nordthüringen. Akce se koná v přízemí budovy Lékařské fakulty, Komenského náměstí 2 v Brně.