Academic Skills in English Summer School

• 19. – 23. července 2021
  • CJV MU, Brno

Letní škola je určená univerzitním pedagogům, jejichž výuka studentů z různých zemí probíhá v angličtině.

Kurz je určen těm, kteří hledají způsoby, jak rozšířit nabídku svých kurzů, lépe pochopit angličtinu jako prostředek výuky, vytvářet pro svoje kurzy materiály v angličtině a získat a využít zpětnou vazbu. Součástí letní školy jsou workshopy s různými tématy: výuka studijních programů v angličtině, akademické styly, ústní komunikace v univerzitním prostředí, psaní akademických textů, způsoby hodnocení, vytváření výukových materiálů a interkulturní komunikace.

Letní škola bude probíhat osobně, hybridně či online, podle aktuálních nařízení vlády.

Hosté:

DIVYA MADHAVAN BROCHIER
"I am the founder and head of the Academic Writing Center at CentraleSupelec, Université Paris-Saclay. I help postgraduates and researchers in the engineering sciences, become bolder writers and better communicators. As of September 2020, I also took over the running of the Teacher Development Cluster, which takes care of the whole teaching community from early-career professional development, to instructional design and pedagogical partnerships at the European level." (Source: Linkedin)

Ohlasy účastníků:

"Letní školy Academic Skills in English jsem se účastnila opakovaně. Velmi oceňuji komplexnost programu, který účastníkům pomáhá nejen zdokonalit si jazykové znalosti a kompetence v anglickém jazyce, ale navíc přispívá i k celkovému rozvoji všech dalších nezbytných pedagogických dovedností. Velmi přínosná je také unikátní příležitost získat od kolegů zpětnou vazbu ke konkrétním ukázkám vedení seminářů či prezentačních postupů."
- Athena Alchazidu, FF MU

Monday

Introduction

Specificities of EMI

EMI: Essentials

Tuesday

Dynamics in Multicultural classes

Learning styles and student motivation

Storytelling

Wednesday

Technologies in class and flipped classroom

Micro-teaching activities

Public speaking

Thursday

Micro-activities in larger groups

Writing skills for teaching

Seminar styles and academic communication

Friday

Micro-teaching practice

Feedback discussion/closing

Přihlásit se (pro MU)

Přihlásit se (ostatní)

Kontaktní osoba:

PaedDr. Marta Holasová, Ph.D.
e‑mail:
Jazyk výuky
angličtina
Termín konání 19. července – 23. července 2021
Pro koho je kurz určen zaměstnanci MU, veřejnost
4 100 Kč (early bird)
Early bird = 4 100 Kč (do 7. 6. 2021)
Standard = 4 700 Kč (do 12. 7. 2021)

Zakoupit

Načítám mapu…