Ruština pro mírně pokročilé UZAVŘENO PRO NEDOSTATEK ZÁJEMCŮ

• 15. října 2020 – 14. ledna 2021
  • Centrum jazykového vzdělávání MU, Komenského nám. 2, Brno

Vstupní úroveň ruského jazyka pro kurz ruštiny pro mírně pokročilé, který navazuje na kurz ruštiny pro začátečníky, je A2.

Rozšíříte si již získané znalosti v oblasti gramatiky, kterou zvládnete používat v různých konverzačních tématech (volný čas, škola, cestování apod.). Zdokonalíte i další řečové dovednosti – čtení a poslech, přičemž se díky různým audiovizuálním zdrojům seznámíte s důležitými aspekty ruské kultury.

Na konci kurzu budete schopni vést dialogy na různá témata, své vyjadřovací schopnosti zlepšíte díky nové slovní zásobě, která se bude v rámci kurzu procvičovat prostřednictvím moderních technologií. Rovněž budete jistější v psaném projevu. Budete vedeni k sebereflexi, která je v oblasti cizích jazyků velmi důležitá.

Jazyk výuky
čeština
Termín konání 15. října 2020 – 14. ledna 2021
Rozsah
12 týdnů, 1 x 90 min týdně
Časový rozvrh
čtvrtek, 16:00 – 17:30
Pro koho je kurz určen studenti MU, zaměstnanci MU, veřejnost
Vyučující
Mgr. et Mgr. Aneta Čermáková
Early bird cena: 3 600 Kč
Standard cena: 3 900 Kč

Registrovat

Máte otázky? Napište nám.

e‑mail: koordinator@cjv.muni.cz

Načítám mapu…