Další ročník soutěže CJV pro střední školy je tady, tentokrát s tématem "Krize jako šance"

Již počtvrté zve Centrum jazykového vzdělávání Masarykovy univerzity středoškolské studenty, aby popsali jejich pohled na Českou republiku a aktuální dění.

24. 11. 2020

Vítězi posledního ročníku soutěže při vyhlášení v kině Scala.

Soutěž o nejlepší úvahu trvá až do konce února 2021 a studenti středních škol mohou vyhrát hodnotné ceny v podobě poukazů na letní školu angličtiny, odborných publikací i finančního ohodnocení. Letošním tématem je Krize jako šance

Rádi bychom tak vyzvali k zamyšlení se nad situací způsobenou pandemií COVID-19 – co jsme se o sobě (jako lidstvo a/nebo jako obyvatelé ČR) dozvěděli, jak ji zvládáme, jaké mohou být její následky. Studenti by měli navrhnout, jak se z krize můžeme poučit, jaký potenciál ke změně máme a jaké horizonty se nám otevírají.

Uzávěrka prací je 28. února. Těšíme se na inspirativní příspěvky!

Více informací a plné znění zadání i detailů účasti je dostupné v sekci Veřejnost - Soutěž pro studenty SŠ nebo pod tímto odkazem.