Přidejte se k našim letním školám!

Navštivte Brno a přidejte se k našim letním školám! Centrum jazykového vzdělávání MU nabízí programy pro zaměstnance univerzit, akademické i neakademické pracovníky. Tento rok se můžete přihlásit na letní školy Creativity in Teaching, The English Mediated Instruction, nebo English Skills for Higher Education Staff Members. Registrovat se mohou také studenti, a to do letních škol angličtiny, němčiny nebo španělštiny s bohatým kulturním programem.

16. 5. 2022

Pro zaměstnance univerzit:

Creativity in Teaching Summer School English Skills for Higher Education Staff Members Summer School The English Mediated Instruction / Academic Skills in English Summer School

Pro studenty:

Spanish for Intercultural Dialogue Deutsch: Intensivkurs: Konversation English for University Studies Taste Brno, Taste Europe and Develop your English and Communication Skills