Letní škola Academic Skills in English

• 20. – 24. července 2020

Letní škola Academic Skills in English je určena univerzitním pedagogům, jejichž výuka studentů z různých zemí probíhá  v angličtině. Kurz je určen těm, kteří hledají způsoby, jak rozšířit nabídku svých kurzů, lépe pochopit angličtinu jako prostředek výuky, vytvářet pro svoje kurzy materiály v angličtině a získat a využít zpětnou vazbu. Součástí letní školy jsou workshopy s různými tématy: výuka studijních programů v angličtině, akademické styly, ústní komunikace v univerzitním prostředí, psaní akademických textů, způsoby hodnocení, vytváření výukových materiálů a interkulturní komunikace.

Pokud bude akce zrušena z důvodu ohrožení koronavirem, bude kurzovné zájemci v plné výši vráceno.

Jazyk výuky
angličtina
Termín konání 20. července – 24. července 2020
Pro koho je kurz určen veřejnost