FIESOLE Group Symposium 2018

19.20. 3. 2018

Ve dnech 19. a 20. března uspořádalo Centrum jazykového vzdělávání MU v rámci projektu MUNI 4.0 otevřené pracovní setkání profesní skupiny, jejímž cílem je propagovat doktorskou a post doktorskou mobilitu v Evropě i ve světě. FIESOLE Group Symposium, jehož letošním tématem bylo efektivní využití nových technologií ve výuce, výzkumu i akademické komunitě, se vedle zástupců MU zúčastnili odborníci předních evropských univerzit (Humboldtova univerzita v Berlíně, University College London (UCL), School of Oriental and African Studies (SOAS, Londýn), Pompeu Farba a UoB, Barcelona, European University Institute, Florencie).

Součástí Symposia byla také panelová diskuze s aktivní účastí doktorandů MU, která se zaměřovala na efektivní využití nových technologií pro zkvalitnění výuky, komunikace v rámci akademické komunity a v neposlední řadě také přípravy doktorandů na práci v mezinárodních týmech a prezentaci výsledků vědecké práce v zahraničí.

Záznamy nejdůležitějších prezentací Symposia jsou k dispozici na SlidesLive.

zobrazit videozáznamy prezentací