Zkouška TOLES Advanced

  • 30. června 2022
  • online

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe. Zkoušku organizuje britská společnost Global Legal English, která úzce spolupracuje s The Law Society of England and Wales. Masarykova univerzita je certifikovaným zkušebním centrem. TOLES je nejrozšířenější mezinárodně uznávanou zkouškou z právnické angličtiny, kterou lze složit.

Zkouška TOLES Advanced je třetí úrovní zkoušky TOLES a je určena pro kandidáty s pokročilou úrovní angličtiny obecné i právní.

Více informací včetně cvičného testu naleznete ZDE.

Zkouška TOLES Advanced se skládá se z jedné části, která testuje dovednost čtení a psaní v právním prostředí a klade velký důraz na lexikální a gramatickou správnost.

Studenti*ky PrF si na základě úspěšně složené zkoušky TOLES mohou zažádat o stipendium až 6 000 Kč. Bližší informace jsou dostupné v Opatření děkana č. 5. Stipendijní programy jsou určené výhradně studentům magisterských studijních programů a doktorských studijních programů.

Jazyk výuky
čeština
Termín konání 30. června 2022
Časový rozvrh
Celkový čas zkoušky je 120 minut. Probíhá online (je třeba mít funkční kameru), test lze spustit kdykoli v průběhu dne.
Pro koho je kurz určen studenti MU
Cena
7 000 Kč (lze objednat do 31. 5. 2021 vč.) 

Zakoupit

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info