Jazykové kurzy pro studenty MU

Zajišťujeme výuku cizích jazyků na všech fakultách MU pro více než 17 000 studentů ročně. Nabízíme také specializované kurzy pro doktorandy, placené jazykové kurzy a letní školy angličtiny.

Placené kurzy

Jazykové předměty v rámci výuky

Na každé fakultě má CJV oddělení, které nabízí kurzy až v 6 světových jazycích: angličtina, španělština, francouzština, němčina, ruština a latina. Nabídka každého fakultního oddělení se liší, sledujte proto katalog předmětů vaší fakulty.

Jaké jazykové kurzy nabízí moje fakulta?

Vyhledávání předmětů

Jaké celouniverzitní online kurzy si můžu zapsat?

Online kurzy

Jaká je nabídka pro doktorské a postdoktorské studenty?

Kurzy pro doktorandy

TIP! Učte se angličtinu originální metodou

English Autonomously (CJVAEA)

Stanovujte si cíle dle svých potřeb, naučte se vybírat si strategie, které jsou pro vás vhodné a monitorovat průběh svého učení. Rozvíjejte se v těch oblastech, které potřebujete pro studium cizího jazyka, studium na univerzitě a pro svou budoucí kariéru. Převezměte zodpovědnost do vlastních rukou a učte se angličtinu autonomně.

"I couldn´t believe something like this course appeared among other courses at our university. It´s finally a concept comparable to Nordic education system. Many thanks to every member of the project.
I enjoyed it a lot.”
Jan Novák, účastník kurzu

Více o kurzu

Bez popisku
100+

profesionálních lektorů pokrývá výuku v jazykových kurzech

10+

rodilých mluvčích zajišťuje vybrané jazykové kurzy

10

jazyků, které můžete studovat – nabízíme kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny, latiny, arabštiny, čínštiny, svahilštiny a češtiny

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info