Intenzívní týden studijních dovedností v angličtině I

• 5. – 9. srpna 2019
  • Název místa konání

Intenzívní kurz akademické angličtiny, který vás naučí komunikovat na úrovni. Kurz je určen všem studentům, kteří chtějí před začátkem semestru upevnit a rozvíjet své dovednosti v anglickém jazyce.

Co vás na kurzu čeká?

Kurz se soustředí na nezbytné schopnosti jako je porozumění odbornému textu, zlepšení techniky čtení a poslechu v anglickém jazyce či psaný projev včetně základů akademického stylu, nejdůležitějších gramatických jevů a specifické slovní zásoby vyžadované na univerzitní úrovni. Důraz bude kladen také na mluvený projev a prezentační dovednosti v anglickém jazyce. Pozornost bude věnována i odborným diskuzím, jejich pravidlům a efektivním způsobům, jak se do nich zapojovat. Letní školu vedou zkušení profesionálové z Masarykovy univerzity i ze zahraničí.

Jazyk výuky
angličtina
Termín konání 26. 9. – 12. 12. 2019
Rozsah
12 týdnů, 1 x 90 min. týdně
Časový rozvrh
čtvrtek 16:30 – 18:00
Pro koho je kurz určen studenti MU, veřejnost
Vyučující
Mgr. Jan Novák, Mgr. Jana nováková (rodilí mluvčí)
Early-bird: 3 600 CZK / 135 EUR / osoba / týden (do 1. 7. 2019)
Standard: 3 900 CZK / 145 EUR / osoba / týden (do 15. 7. 2019)

Zakoupit

Máte otázky? Napište nám.
e‑mail:

Načítám mapu…