Jazykový kurz osobnostního růstu

  • 10. – 11. prosince 2021
  • Centrum jazykového vzdělávání MU, Komenského náměstí 2, 602 00, Brno

Zážitkově koncipovaný kurz nabízí atraktivně vystavěný program, který si klade za cíl na základě rozvoje kognitivních a prezentačních dovedností účastníků přispět k jejich osobnostnímu růstu. 

Zábavnou formou prezentuje konkrétní aktivity a úkoly ve vybraných cizích jazycích, které tvoří součást kognitivního tréninku a zaměřuje se na rozvoj jazykových kompetencí a cvičení paměti. 

Kurz je určen každému, kdo usiluje o cílené zdokonalování vybraných měkkých dovedností v cizím jazyce. Vedle samotné vzdělávací složky zacílené na rozvoj kognitivních a prezentačních kompetencí je pro účastníka benefitem i celková koncepce kurzu, který lze díky skladbě a charakteru jednotlivých cvičení  pojmout jako vhodnou formu aktivního odpočinku a jazykového vzdělávání. 

Díky absolvování kurzu účastník získá návod, jak se dále samostatně rozvíjet a zdokonalovat s ohledem na vybrané soft skills, tj. měkké dovednosti, a současně si zdokonalí jazykové kompetence ve zvoleném cizím jazyce.  

Výukovým jazykem kurzu je čeština a jazyky, se kterými účastníci pracují jsou angličtina (primární) a španělština. Po účastnících není požadována perfektní znalost, stačí základní orientace v jazyce. 

Obsah kurzu je přizpůsoben účastníkům a jejich profesnímu zaměření či zájmu.

Jazyk výuky
čeština
Termín konání 10. prosince – 11. prosince 2021
Rozsah
intenzivní dvoudenní kurz, 12 vyučovacích hodin - semináře a workshopy
Časový rozvrh
Pá a So, 9.00 - 16.00  (12.00- 13.00 pauza)
Pro koho je kurz určen studenti MU, zaměstnanci MU, veřejnost
Vyučující
PhDr. Athena Alchazidu, Ph.D., athena@phil.muni.cz
Cena
3 300 Kč (early bird cena do 19. 11. )
Standard cena od 20. 11. 2021.

Zakoupit

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info