Zkouška TOLES Advanced

  • 24. června 2021
  • Masarykova univerzita

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe. Zkoušku organizuje britská společnost Global Legal English, která úzce spolupracuje s The Law Society of England and Wales. Masarykova univerzita je certifikovaným zkušebním centrem. TOLES je nejrozšířenější mezinárodně uznávanou zkouškou z právnické angličtiny, kterou lze složit.

Zkouška TOLES Advanced je třetí úrovní zkoušky TOLES a je určena pro kandidáty s pokročilou úrovní angličtiny obecné i právní.

Více informací včetně cvičného testu naleznete ZDE.

Zkouška TOLES Advanced se skládá se z jedné části, která testuje dovednost čtení a psaní v právním prostředí.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Zkouška se uskuteční pouze při minimálním počtu 8 účastníků.

Studenti*ky PrF si na základě úspěšně složené zkoušky TOLES mohou zažádat o stipendium až 6 000 Kč. Bližší informace jsou dostupné v Opatření děkana č. 5. Stipendijní programy jsou určené výhradně studentům magisterských studijních programů a doktorských studijních programů.

Organizátor zkoušky TOLES nabízí online kurzy (the Illuminate courses) se slevou pro účastníky červnové zkoušky. Kurz se věnuje vybraným konceptům zejména ze smluvního a obchodního práva, ale také důležitým gramatickým jevům. Více informací zde: https://online.cambridgelawstudio.co.uk/. Běžná cena za celý kurz je $325, pro účastníka červnové zkoušky je to $100. Slevový kód bude zájemcům zaslán po zaplacení TOLES zkoušky. 

Jazyk výuky
čeština
Termín konání 24. června 2021 9:45
Časový rozvrh
Celkový čas zkoušky je 120 minut.
Pro koho je kurz určen
Cena
7 200 Kč (lze objednat do 27. 5. 2021 vč.) 

Zakoupit

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info