Výuka v podzimním semestru 2020 na CJV

Informace k výuce jazykových kurzů CJV.

Výuka komerčních kurzů CJV bude v podzimním semestru probíhat kontaktně (za předpokladu udržení žlutého stupně na semaforu MU a dodržování bezpečnostních opatření: dezinfekce v učebně, dvoumetrový rozestup mezi účastníky kurzu a povinnost mít na sobě roušku) i online (ZOOM, aplikace MS Teams).

Typ výuky vybere vyučující lektor podle preferencí účastníků kurzu. Pokud si nejste jistí formou výuky ve vašem kurzu, prosím kontaktujte vyučujícího uvedeného u detailních informacích o kurzu na webu CJV.

Univerzitní budova, kde se konají kurzy CJV, se řídí přísnými hygienickými nařízeními, které dodržují naši lektoři, zaměstnanci i studenti. Prostory jsou také pravidelně desinfikovány a v každé učebně je dostupná desinfekce na ruce. Do budov MU zároveň není možné vstupovat s příznaky virového infekčního onemocnění (dušnost, horečka, suchý kašel, náhlá ztráta chuti a čichu). CJV svým studentům zajišťuje komfort pro studium jazyků, zároveň však apeluje na zodpovědnost a ohleduplnost vůči ostatním.

Děkujeme za pochopení.

*komerční kurzy = placené kurzy pro studenty, akademiky i veřejnost, které jsou v nabídce na webu CJV a v Obchodním centru MU

Aktualizace (12. 10.): Výuka se přesouvá do online režimu z důvodu změny semaforu MU na červenou barvu.

S ONLINE výukou máme bohaté zkušenosti. Naši lektoři prošli speciálním školením a mají patřičné zkušenosti.
Výuka probíhá v aplikaci ZOOM nebo Teams. Připojit se můžete přes svůj počítač, tablet nebo telefon.
Lektor se se všemi studenty potká ve virtuální třídě a výuka probíhá jako obvykle. Díky možnosti sdílení obrazovek máte možnost sledovat vše tak, jako byste se lekce účastnili osobně.