Výuka v podzimním semestru 2020 na CJV

Informace k výuce jazykových kurzů CJV.

Výuka komerčních kurzů CJV bude v podzimním semestru probíhat kontaktně (za předpokladu udržení žlutého stupně na semaforu MU a dodržování bezpečnostních opatření: dezinfekce v učebně, dvoumetrový rozestup mezi účastníky kurzu a povinnost mít na sobě roušku) i online (ZOOM, aplikace MS Teams).

Typ výuky vybere vyučující lektor podle preferencí účastníků kurzu. Pokud si nejste jistí formou výuky ve vašem kurzu, prosím kontaktujte vyučujícího uvedeného u detailních informacích o kurzu na webu CJV.

Univerzitní budova, kde se konají kurzy CJV, se řídí přísnými hygienickými nařízeními, které dodržují naši lektoři, zaměstnanci i studenti. Prostory jsou také pravidelně desinfikovány a v každé učebně je dostupná desinfekce na ruce. Do budov MU zároveň není možné vstupovat s příznaky virového infekčního onemocnění (dušnost, horečka, suchý kašel, náhlá ztráta chuti a čichu). CJV svým studentům zajišťuje komfort pro studium jazyků, zároveň však apeluje na zodpovědnost a ohleduplnost vůči ostatním.

Děkujeme za pochopení.

*komerční kurzy = placené kurzy pro studenty, akademiky i veřejnost, které jsou v nabídce na webu CJV a v Obchodním centru MU

Aktualizace (12. 10.): Výuka se přesouvá do online režimu z důvodu změny semaforu MU na červenou barvu.

S ONLINE výukou máme bohaté zkušenosti. Naši lektoři prošli speciálním školením a mají patřičné zkušenosti.
Výuka probíhá v aplikaci ZOOM nebo Teams. Připojit se můžete přes svůj počítač, tablet nebo telefon.
Lektor se se všemi studenty potká ve virtuální třídě a výuka probíhá jako obvykle. Díky možnosti sdílení obrazovek máte možnost sledovat vše tak, jako byste se lekce účastnili osobně.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info