Zkouška TOLES Higher

  • 30. června 2022
  • online

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe. Zkoušku organizuje britská společnost Global Legal English, která úzce spolupracuje s The Law Society of England and Wales. Masarykova univerzita je certifikovaným zkušebním centrem. TOLES je nejrozšířenější mezinárodně uznávanou zkouškou z právnické angličtiny, kterou lze složit.

TOLES Higher, která je druhou úrovní zkoušky TOLES, je určena studentům, jejichž obecná úroveň anglického jazyka i právnické angličtiny je středně pokročilá až pokročilá.

Testuje správné použití slovní zásoby a porozumění textu. Letošní nová verze se skládá online a její součástí již není poslech.

Více informací o zkoušce ZDE.

Příprava ke zkoušce probíhá v Přípravném kurzu na zkoušku TOLES Higher.

Studenti*ky PrF si na základě úspěšně složené zkoušky TOLES mohou zažádat o stipendium až 6 000 Kč. Bližší informace jsou dostupné v Opatření děkana č. 5. Stipendijní programy jsou určené výhradně studentům magisterských studijních programů a doktorských studijních programů.

Jazyk výuky
čeština
Termín konání 30. června 2022
Rozsah
čtení, psaní
Časový rozvrh
Celkový čas zkoušky je 90 minut. Probíhá online (je třeba mít funkční kameru), test lze spustit kdykoli v průběhu dne.
Pro koho je kurz určen studenti MU
Cena
6 000 Kč (lze objednat do 31. 5. 2022 vč.) V případě zakoupení Přípravného kurzu a zkoušky, sleva z ceny zkoušky 1000 Kč.

Zkouška TOLES Higher Přípravný kurz + zkouška TOLES Higher

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info