Přípravný kurz na zkoušku TOLES Higher

• 23. března – 8. června 2022
  • Centrum jazykového vzdělávání, Komenského nám. 2, Brno (případně online)

Kurz je určen zájemcům o právnickou angličtinu, kteří chtějí rozšířit své jazykové znalosti a dovednosti. Soustředí se na zdokonalení pokročilých gramatických struktur a kolokací a na přesné použití současného právnického jazyka s tím, že účastníci by již měli mít základy právnické angličtiny.

Práce v kurzu probíhá jako příprava ke složení zkoušky TOLES Higher (Test of Legal English Skills, Level 2), absolvování zkoušky však není podmínkou účasti na kurzu. Více informací o zkoušce zde. CJV organizuje zkoušku TOLES Higher (více v detailech kurzu) a také navazující TOLES Advanced.

PROGRAM:

Rozsah kurzu je 12 lekcí, každá v délce 90 minut. Obsah kurzu je založen na učebnici Catherine Mason, The Lawyer’s English Language Coursebook a pokrývá témata:

• The Legal Profession
  • The Language of Contract Law
  • The Language of the Law of Tort
  • The Language of Business Law
  • Modern Letter Writing
  • TOLES Higher Exam Practice

Učebnici lze zapůjčit v knihovně na Právnické fakultě MU či zakoupit. Další materiály, včetně odkazů na elektronické zdroje a aplikace na procvičování, obdržíte ve výuce.

Součástí kurzu je i cvičný test, jeho vyhodnocení a individuální zpětná vazba.

Jazyk výuky
čeština
Termín konání 23. března – 8. června 2022
Rozsah
12 lekcí x 90 minut
Časový rozvrh
1 x týdně, středa 17:00 – 18:30
Pro koho je kurz určen studenti MU
Vyučující
Vyučující CJV Právnické fakulty MU
7 000 Kč*

*V případě zakoupení přípravného kurzu i navazující TOLES Higher zkoušky vzniká nárok na slevu na TOLES zkoušku 1 000 Kč.

V prodeji do 20. 3. 2022.

Zakoupit Přípravný kurz Zakoupit Přípravný kurz + zkoušku TOLES Higher