Na CJV proběhlo školení "The impact of the CEFR Companion Volume on university language teaching and testing" se třemi zahraničními experty

Někdy učíme a někdy...učíme učitele! Na začátku září jsme měli obrovskou čest přivítat tři experty ze zahraničí, kteří se věnují správnému výkladu SERR, tedy Společnému evropskému referenčnímu rámci pro jazyky. V Brně nás školili: Dr. Julia Zabala Delgado z UPV, Dr. Johann Fischer z University of Goettingen a Prof. Dr. Laurent Rouveyrol z Université Sorbonne Nouvelle. Naši lektoři a lektorky se tak tři dny intenzivně věnovali tvoření zkoušek tak, aby dobře reflektovaly obsah kurzů, řešili způsoby hodnocení studenstva a specifické kontexty ve kterých se pohybují. A nyní můžeme přivítat nový semestr!

15. 9. 2023