Ohlédnutí za letními školami 2022

Naše centrum znovu zahájilo léto rozvojovými kurzy v cizím jazyce pro univerzitní zaměstnance i studenty. Tento rok jsme otevřeli naše učebny více než 80 zájemcům a také studentům ve speciální letní škole "Taste Europe, taste Brno". Ohlédněte se s námi za uplynulými týdny a přečtěte si reakce účastníků. 

18. 7. 2022

Týdenní kurzy Creativity in Teaching, English Skills for Higher Education Staff Members a English Mediated Instruction přilákaly více než 60 zájemců z Německa, Maďarska, Estonska, iráckého Kurdistánu, Rumunska či Španělska. Letní školy CJV MU byly letos zaměřeny na kreativitu ve výuce, akademické dovednosti a výuku skrze anglický jazyk. V rámci jednotlivých bloků se účastníci seznámili nejenom s inovativními metodami, ale také s rozlišnými druhy výuky našich lektorů a lektorek. Mezi přednášejícímu nechyběli také hosté, a to Tony Corballis, odborník komunikace, EAP a leadershipu a bývalý lektor SOAS London, či Daniella Luca z Academic Writing Center, Université Paris-Saclay. 

Návštěvníci kurzů letos velice ocenili konverzace napříč oblastmi výuky, možnost seznámit se s odborníky ze zahraničních univerzit a poznat nové přístupy ke vztahu vyučující-student. Sdílíme několik zpětných vazeb: 

"I really enjoyed the interaction with the speakers. I was excited before every session."

"I think I want to become a teacher after this experience because the teachers showed me that teaching can be different."

"The vibe of the class was the best."

"I learned new techniques for presenting and teaching in a creative way."

"One of the strong points was the lecturers' professionality. In addition, I felt very welcome and my opinions were listened to."

"Well-prepared teachers, good practical tasks, interesting new ideas, good group dynamic, nice and friendly atmosphere, well-maintained building and comfortable classroom."

"Keep it up!"

Summer schools participants, July 2022

Photogallery

Creativity in Teaching

English Skills for Higher Education Staff Members

English Mediated Instruction / Academic Skills in English

Taste Brno, Taste Europe and Develop your English and Communication Skills


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info