Dramatická výchova pro potřeby sebevyjádření

• 14. října – 2. prosince 2022
  • CJV MU, Komenského nám. 2, Brno

Využití prvků dramatické výchovy v kurzu osobnostního rozvoje v angličtině, které díky silnému osobnímu prožitku vedou k postupům umožňujícím sebereflexi a současně umožní osvojení strategií pro zachování a zkvalitnění duševního zdraví a odolnosti člověka vůči negativním vlivům současného světa. Studenti současně zlepší své vyjadřovací, argumentační schopnosti a komunikační dovednosti v angličtině.

Kurz se bude vyučovat blokově (tři bloky po 4 hodinách) a to v termínech 14.10., 11.11. a 2.12.2022. Trvání bloku je vždy 8-12 hod, v místnosti Spolkovna, číslo s104 (Komenského nám. 2).

Vyučující jsou zkušené a studenty oblíbené Mgr. Bc. Šárka Dohnalová (Katedra anglického jazyka a literatury PdF MU) a Mgr. Hana Kuzdasová (CJV MU).

Registrace v IS

Načítám mapu…