SIG: Vzdělávací a osvětové programy pro ZŠ, SŠ. Motivační akce pro veřejnost

• 9. března 2023
  • učebna 213

Náplň a obsah jednotlivých workshopů se odvíjí v návaznosti na koncept konkrétních programů, a to s ohledem na vybranou cílovou skupinou, kterou budeme chtít oslovit, jako jsou třeba žáci ZŠ, studenti SŠ, případně široká veřejnost.

Zapojením se do tohoto SIGu, dostanete příležitost podílet se nejen na tvorbě zajímavých aktivit, ale také setkávat se s kolegy, s nimiž sdílíte obdobné profesní a akademické zájmy. Současně budete moci rozvíjet vlastní kreativní potenciál a vytvářet obsah programů, určených dětem, mládeži, a také partnerským školám, kulturním a vzdělávacím. Workshopy tohoto SIGu se tak přirozeně stanou místem, kde se můžeme navzájem inspirovat a společně vymýšlet zajímavé aktivity či vytvářet atraktivní didaktické materiály, které využijeme při přípravě jednorázových i pravidelných programů a které jistě budeme moci v různé míře aplikovat do vlastních kurzů pro zpestření výuky.

Setkání budou v termínech: 9. 2., 9. 3. a 13. 4.

Přihlašovací formulář

Načítám mapu…