Arabština pro mírně pokročilé III

• 2. března – 18. května 2023
  • CJV MU, Komenského nám. 2, Brno

Upozorňujeme, že v případě příznivé epidemiologické situace bude výuka probíhat prezenční formou. Pokud dojde ke zhoršení a vládnímu nařízení online výuky, přechází kurz do online podoby bez možnosti refundace kurzovného.

V kurzu arabštiny pro mírně pokročilé III se studenti naučí rozpoznávat pády, procvičovat určitý člen a druhy množných čísel. Postupně budou schopni porozumět jednoduchým otázkám ve vzájemné interakci s učitelem nebo s ostatními studenty, začnou se odpoutávat od vokalizovaných textů a získávat lepší cit pro četbu arabských textů. Budou schopni napsat jednoduché věty založené na známé slovní zásobě a známých gramatických strukturách.

POZOR! Prodlužujeme možnost přihlášení a posunujeme tak začátek tohoto kurzu na 2. března.

Jazyk výuky
čeština
Termín konání 2. března – 18. května 2023
Rozsah
12 týdnů, 1 x 90 min. týdně
Časový rozvrh
čtvrtek 18:00-19:30
Pro koho je kurz určen studenti MU, zaměstnanci MU, veřejnost
Vyučující
Ing. René Motlak, motlakrene@centrum.cz
2500 Kč

Navazující kurz pro začátečníky z podzimu 2022. Je však otevřen i novým zájemcům.

Do našich kurzů je možné se přihlašovat i po jejich zahájení, dokud není naplněna kapacita.

Zrušeno