Arabština pro úplné začátečníky II

• 29. února – 16. května 2024
  • CJV MU, Komenského nám. 2, Brno

Kurz navazuje na kurz Arabština pro úplné začátečníky I.

V kurzu budete pokračovat v osvojování základů arabského písma a kompletně dokončíte studium arabské abecedy. Budete se dále zabývat procvičováním výslovnosti arabských hlásek a užíváním jednoduchých gramatických struktur. Naučíte se porozumět základním konverzačním tématům. Procvičíte psaní, čtení a konverzaci. Budete používat gramatické kategorie, odpovídat na jednoduché otázky a účastnit se jednoduché interakce s učitelem a ostatními studenty. Porozumíte vokalizovaným a nevokalizovaným textům.

Základní výukový materiál: Bahbouh, Ch., Fleissig, J. (2017): Základy moderní spisovné arabštiny I.
Lekce: 4-6

Úroveň
Jazyk výuky
čeština
Termín konání 29. února – 16. května 2024
Rozsah
12 týdnů, 1 x 90 min. týdně
Časový rozvrh
čtvrtek 16:00-17:30
Pro koho je kurz určen studenti MU, zaměstnanci MU, veřejnost
Vyučující
Ing. René Motlak, motlakrene@centrum.cz
2800 Kč

Do našich kurzů je možné se přihlašovat i po jejich zahájení, dokud není naplněna kapacita.

Zakoupit