Čeština jako druhý/cizí jazyk pro děti v předškolním věku a jejich rodiče

• 3. března – 5. května 2022
  • Dětský koutek FSS MU, Joštova 218/10, 602 00 Brno

Centrum jazykového vzdělávání nabízí nově kurz češtiny jako druhého nebo cizího jazyka pro děti předškolního věku a jejich rodiče. Naučíme se společně novou slovní zásobu, české říkanky, seznámíme se s českými pohádkami, budeme si spolu prostě hrát a užívat si čas s novými kamarády a s češtinou. Důraz je kladen na individuální přístup k dítěti a specifickou jazykovou situaci, v níž se dítě i jeho rodiče nacházejí. Cílem je podpora vícejazyčnosti, komunikace v bezpečném prostředí a snazší integrace do společnosti jak pro děti, tak pro jejich rodiče. Kurz je určen jak začátečníkům, tak dětem se znalostí jazyka. Děti se znalostí jazyka projdou vstupní diagnostikou.

Věk: 3–4 let
Místo konání kurzu: Dětský koutek FSS MU, Joštova 218/10, 602 00 Brno

Ukončení registrace: 11. 2. 2022
Vstupní diagnostika: 14. 2. 2022 (individuální přístup, analýza potřeb)

Děti zaměstnanců MU mají kurz zdarma.

Kontakt a informace: Linda Doleží (dolezi@med.muni.cz)

Registrační formulář

Jazyk výuky