Francouzština pro mírně pokročilé II

• 22. února – 10. května 2022
  • Centrum jazykového vzdělávání MU, Komenského nám. 2, Brno

V případě příznivé epidemiologické situace bude výuka probíhat prezenční formou. Upozorňujeme, že pokud dojde ke zhoršení a vládnímu nařízení online výuky, přechází kurz do online podoby bez možnosti refundace kurzovného.

Tento kurz nabízí zájemcům upevnění a procvičení základních a mírně pokročilých struktur jazyka a rozvoj slovní zásoby. Aktivity jsou zaměřeny na posílení všech čtyř jazykových dovedností (čtení, psaní, poslech, mluvení) tak, aby student získal jistotu a mohl se dorozumět v běžných situacích každodenního života.

Kurz je pokračováním kurzu pro studenty z podzimního semestru, zároveň je však otevřen i všem novým zájemcům.

Jazyk výuky
čeština
Termín konání 22. února – 10. května 2022
Rozsah
12 týdnů, 1 x 90 min. týdně
Časový rozvrh
úterý, 16:30–18:00
Pro koho je kurz určen studenti MU, zaměstnanci MU, veřejnost
Vyučující
Mgr. Marie Červenková, Ph.D., 18575@mail.muni.cz
3600 Kč early bird
3900 Kč standard

Early bird v prodeji do 31. 1. 2021.
Standard v prodeji do 16. 2. 2021.

Zakoupit