Francouzština pro středně pokročilé I

• 3. října – 19. prosince 2023
  • Centrum jazykového vzdělávání MU, Komenského nám. 2, Brno

Tento kurz nabízí zájemcům upevnění a procvičení mírně pokročilých a pokročilejších struktur jazyka a rozvoj slovní zásoby na úrovni B1. Aktivity jsou různorodé a jsou zaměřeny na posílení všech jazykových dovedností (receptivní – čtení, poslech; produktivní – mluvení, psaní; interakce a mediace) tak, aby student získal jistotu, mohl se dorozumět v situacích každodenního života a zapojit se do hovoru o běžných či aktuálních tématech.

Kurz je pokračováním kurzu pro studenty z předcházejícího roku, zároveň je však otevřen i všem novým zájemcům, kteří mají rádi francouzštinu a chtějí se v ní zdokonalit.

Úroveň: B1+ až B2

POZOR! Prodlužujeme možnost přihlášení a posunujeme tak začátek tohoto kurzu na 3. října. Děkujeme za pochopení.

Jazyk výuky
čeština
Termín konání 3. října – 19. prosince 2023
Rozsah
12 týdnů, 1 x 90 min. týdně
Časový rozvrh
úterý, 16:30–18:00
Pro koho je kurz určen studenti MU, zaměstnanci MU, veřejnost
Vyučující
Mgr. Marie Červenková, Ph.D., 18575@mail.muni.cz
3900 Kč early bird
4200 Kč standard

Do našich kurzů je možné se přihlašovat i po jejich zahájení, dokud není naplněna kapacita.

Early bird cena je dostupná do 27. 8. 2023.

Zakoupit