Podzimní nabídka CJV: Kurzy až 9 světových jazyků již od září!

Naše jazykové centrum otevírá již od září kurzy až v 9 světových jazycích a zve studenty i širokou veřejnost ke studiu cizí řeči! Letos nabízíme začátečnické i pokročilé kurzy španělštiny, francouzštiny, němčiny, češtiny pro cizince, čínštiny, svahilštiny, arabštiny, polštiny a angličtiny. Podívejte se na naši nabídku zde na stránkách a neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Centrum jazykového vzdělávání Masarykovy univerzity již přes 50 let garantuje vysokou kvalitu výuky jazyků a podporuje kvalifikovanost lektorů. Zajistěte si své místo již brzy a naučte se s námi na podzim něco nového!

20. 7. 2022