Ohlédnutí za letními školami 2023

CJV v Brně letos hostilo čtyři skupiny návštěvníků letních škol pro zaměstnance univerzit. Přivítali jsme akademické i neakademické pracovníky ve třech typech programů – English Mediated Instruction, English Skills a Creativity in Teaching. Naše týdenní kurzy nabídly praktický vhled například do kreativních teorií, vzniku a vývoje učebních materiálů, mezikulturní komunikace nebo jazyka využívaného u zpětné vazby. Účastníci se také zúčastnili honby za pokladem, která je zavedla přes centrum města až na hrad Špilberk.

10. 8. 2023

Centrum jazykového vzdělávání Masarykovy univerzity děkuje všem účastníkům za jejich ochotu dále se vzdělávat, navazovat nové kontakty a přistupovat otevřeně k novinkám ze světa vysokoškolského vzdělávání. Vážíme si i veškeré zpětné vazby a budeme se snažit naše programy dále rozvíjet. Velké poděkování patří také našim hostujícím lektorům Hasanu Shikoh (Birmingham, Velká Británie) a Daimaře Cobas Hernandez (Bayamo, Kuba) za jejich návštěvu a zajímavé přednášky.

Creativity in Teaching (10-14 July)

English Skills for Higher Education Staff Members (17-21 July)

The English Mediated Instruction / Academic Skills (17-21 July)