Týden CJV 2022

Týden CJV 2022 je určen ke sdílení zkušeností a šíření informací užitečných pro učitele cizích jazyků na vysokých školách. Letos se v programu objevily především prezentace a workshopy připravené učiteli jednotlivých oddělení CJV MU na téma internacionalizace ve výuce, soft skills a ověřování jazykových dovedností v návaznosti na SERR pro jazyky.

28. 1. 2022

Bez popisku

Ohlasy účastníků Týdne CJV 2022:

Velmi oceňuji a za přínosný a užitečný považuji příspěvek Evy Složilové k task-based testing v češtině jako cizím jazyce (ten neuvěřitelně hluboký vhled do celé řady věcí je obdivuhodný), dále příspěvek Blanky Pojslové ke korpusové lingvistice a kolegyně Ivy Oulehlové ze střediska Teiresiás.

(Three areas I enjoyed): Podcasting in a ESP classroom, Korpusová lingvistika - Pojslová i Pořízková, SPU a studium cizích jazyků na MU, milí kolegové, možnost setkání se s kolegy z jiných fakult.

(Three areas I enjoyed): Workshop on Escape Game by Katka Chudová, Student-created podcasts (Tuesday 11:0-12:15), and corpus linguistics by Katka Pořízková.

Elena's feedback session was fantastic from start to finish! That hybrid was offered was great. The wonderful organisation of everyone for the week of professional development.

Děkuji za organizaci Týdne! Líilo se mi: Příspěvek Hany Kuzdasové o výjezdech; Jazykový tandem na LF; Teiresiás; Internacionalizace obecně.

Zaujaly mě příspěvky o korpusové lingvistice, daly hodně podnětů. Taky bych chtěla zmínit příspěvek a workshop o specifikách studia cizího jazyka studenty s poruchami učení. Moc se mi líbila prezentace o volitelném předmětu Language Tandem. Organizace byla výborná, velice oceňuji ohled na ty, kdo se nemohl účastnit Týdne CJV prezenčně.

Velmi jsem ocenila, že Týden mohu sledovat, i když se nemohu fyzicky účastnit, ale i když se nejednalo o hybridní konferenci, ale v podstatě o "fly-on-the-wall" one, přináší to s sebou odpovědnost.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info