Centrum
jazykového vzdělávání MU

Častý feedback i osobní kontakt. Co oceňuje na výuce angličtiny na právech učitel gymnázia?

Lektoři angličtiny na PrF MU měli v týdnu od 8. do 12. dubna ve výuce návštěvu. Miroslav Ježek, učitel anglického jazyka na gymnáziu v Třebíči, využil možnosti absolvovat náslechy v jazykových hodinách na univerzitě. Zapojil se do projektu MŠMT Šablony pro SŠ, jehož smyslem je propojovat středoškolské a vysokoškolské úrovně vzdělávání. S jakými zkušenostmi a dojmy odchází?

Teaching Practice Week pro postdoktorské studenty

CJV MU pořádá v týdnu od 8. do 12. dubna 2019 Teaching Practice Week (TPW) pro vynikající postdoktorské studenty z celé Evropy. Sedm studentů zapojených do Max Weber programu se bude moct pod odborným vedením zlepšovat v prezentaci svého výzkumu nebo témat s ním spojených.

Konference Výuka ekonomického jazyka na vysokých školách

Oddělení Centra jazykového vzdělávání na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity srdečně zve učitele jazyků specializujících se na výuku odborného ekonomického jazyka anglického, německého, francouzského, španělského a ruského v univerzitním prostředí na konferenci Výuka ekonomického jazyka na vysokých školách.

Obchodní ruština: podívejte se na novou interaktivní online učebnici

Vyšla nová interaktivní online učebnice Obchodní ruština (Русский язык для делового общения), kterou vytvořila Monika Ševečková (CJV MU) společně s dalšími zkušenými lektorkami a studentkami, které využily příležitosti stát se asistentkami ve výuce ruského jazyka (více o výukových asistentech ZDE). Knihu zatím najdete ve studijních materiálech předmětu Obchodní ruština on-line (CJV_R_Econ).

Logo IMPACT Logo deutsch.info Logo mluvtecesky.net