Centrum
jazykového vzdělávání MU

Studium, stáže a praxe v Německu v Nordthüringen

Chcete absolvovat stáž v Německu v regionu Nordthüringen? Ve čtvrtek 15. června 2017 od 13.00 hod můžete zkonzultovat možnosti studijních a absolventských mobilit přímo se zástupci Europa-Service Nordthüringen. Akce se koná v přízemí budovy Lékařské fakulty, Komenského náměstí 2 v Brně.

 

Konference EULETA - Call for Papers

Výzva na zasílání příspěvků na konferenci EULETA „Enhancement of Writing Skills in Legal Contexts“ je spuštěna a potrvá do 15. června 2017. Konferenci, která se uskuteční 23. září 2017 v Brně, pořádá Centrum jazykového vzdělávání MU ve spolupráci s The European Legal English Teachers’ Association (EULETA).

The Academic Skills in English Summer School

Language Centre MU organises the Academic Skills in English Summer School (10.7.2017 — 14.7.2017). The programme is designed for teachers, lecturers and academics delivering their degree programmes to multi-cultural groups through the medium of English.

Letní škola anglického jazyka pro studium na vysoké škole

Ve dnech 31. 7 – 25. 8. 2017 se bude konat Letní škola anglického jazyka pro studium na vysoké škole, která je určena studentům středních škol a bakalářského studia. Cílem letní školy je rozvinout základní akademické a studijní dovednosti v angličtině alespoň na úroveň požadovanou pro úspěšné vysokoškolské studium.

Foreign Medical Students' Presentation in Czech

Diogo Teixeira (Portugal) & Tessa Bell (USA) are pleased to invite you to a public presentation in Czech language to discuss topics on:

  • Stereotypy a předsudky
  • Rehabilitace po CMP
Logo IMPACT Logo deutsch.info Logo mluvtecesky.net