Centrum
jazykového vzdělávání MU

Letní školy a intenzivní kurzy 2017

► Letní škola anglického jazyka pro studium na vysoké škole
► Intenzivní kurz studijních dovedností v angličtině
► Academic Skills in English Summer School

Language Teacher Assistant

Podívejte se na nové video zachycující dojmy a zkušenosti zahraničních studentů MU, kteří v minulém semestru absolvovali kurz CJV „LAP and LSP teacher assistant“. Více informací o programu naleznete na https://www.cjv.muni.cz/en/lsp-teacher-assistant/

Jazykové kurzy pro studenty i veřejnost JARO 2017

Semestrální kurzy na jaro 2017 jsou dostupné v Obchodním centru MU. Angličtina, španělština, francouzština, němčina, čeština pro cizince / gramatika, konverzace, základní kurzy, soft skills….

Program Týdne Centra jazykového vzdělávání MU

Již druhým rokem pořádá Centrum jazykového vzdělávání MU celotýdenní akci jejímž smyslem je sdílení zkušeností a šíření informací užitečných pro učitele cizích jazyků na vysokých školách. Letos proběhl v týdnu od 23. — 27. ledna 2017 na v budově MU na Komenského náměstí.

Web mluvtecesky.net získal "Pečeť kvality"

Týmu stojícímu za webem mluvtecesky.net bylo uděleno ocenění Pečeť kvality za nejkvalitněji realizovaný projekt z „Výzvy 2013 Programu celoživotního učení/podprogramu Leonardo da Vinci – Multilaterální projekty/Přenos inovací“. Ocenění převzala na slavnostním vyhlášení v Brně 19. 10. 2016 hlavní řešitelka projektu Ivana Rešková a jeho koordinátorka Martina Ježková.

Logo IMPACT Logo deutsch.info Logo mluvtecesky.net