Summer Schools

Summer Schools

► Academic Skills in English Summer School
► Creativity in Language Teaching Summer School
► Study Skills in English Summer School

Czech for foreigners

Czech for foreigners

► Intensive Czech language course for foreigners
► Colourful Czech, level 1 & level 2
► Czech for medicine students in English program
► On-line learning platform – mluvtecesky.net

 • slide

  Kvalitní výuka světových jazyků pro celou univerzitu

  CJV MU je jazykové oddělení s celouniverzitní působností. Šest cizích jazyků vyučuje studenty nefilologických oborů na 40 lektorů. Dlouhodobým mottem CJV je zkvalitňování výuky cizích jazyků, na jehož naplnění pracuje celkem 93 zaměstnanců především prostřednictvím realizace grantových projektů a spoluprací s dalšími jazykovými centry.
 • 924x635_306642

  Nové číslo časopisu Humanising Language Teaching v režii CJV MU

  Čtyři hlavní studie, šest kratších článků, rubriky Jokes, Corpora Ideas, Lesson Outlines, Student voices, Poems, C for Creativity a mnohé další, vše připraveno exklusivně pro druhé vydání HLT v roce 2016 pedagogy a odborníky Centra jazykového vzdělávání MU.
 • jazyky

  Nabídka jazykových kurzů – jaro 2016

  Vybírejte z nové a bohaté nabídky jazykových kurzů a jazykových dovedností CJV MU: anglická, německá a francouzská gramatika / čínština, arabština, čeština pro cizince / přípravný kurz k mezinárodní zkoušce ze španělštiny DELE / kurz emoční inteligence v angličtině!
 • mluvtecesky

  Mnohojazyčné stránky pro studium češtiny

  Bezplatný on-line kurz Mluvtecesky.net pomáhá cizincům ovládnout základy češtiny, druhého nejpoužívanějšího západoslovanského jazyka. Pokročilá úroveň kurzu je zaměřena na lékařskou češtinu. as medical terminology. Projekt vytvořilo Centrum jazykového vzdělávání Masarykovy univerzity a jeho partneři.
 • kolab

  Nový web CJV pro zájemce o metodu kolaborativního učení

  Navštivte novou webovou stránku "Collaborative learning in an interdisciplinary problem-based language course", shrnující tříletou práci týmu CJV a odborníků z MU v rámci projektu IMPACT.
 • slideslive oliva

  Konferenční příspěvky o výuce češtiny pro cizince dostupné online

  Videozáznamy přednášek a workshopů z konference „Klíč k češtině jako cizímu jazyku“ jsou k shlédnutí online na serveru slideslive.com.
 • slideslive2

  Videokolekce přednášek z konference CJV v lednu 2015

  Veřejně přístupná kolekce video a audio nahrávek z mezinárodní konference "Language Centres in Higher Education Conference", kterou uspořádalo Centrum jazykového vzdělávání 15.-17. ledna 2015 na Masarykově univerzitě v Brně. Pokud jste v šesti paralelních sekcích nestihli všechny zajímavé prezentace, zde máte jedinečnou šanci si vaše mezery doplnit.

Nejbližší akce

05.09.2016 - 09.09.2016, Brno, CJV

Intenzivní kurz anglické gramatiky

05.09.2016 - 16.09.2016, Brno, CJV

Intenzivní přípravný kurz francouzštiny

12.09.2016 - 16.09.2016

Study Skills in English

Seznam všech akcí
Are you „Ready for Feedback“?

Are you „Ready for Feedback“?

Služba „Ready for Feedback“ nabízí podporu studentům magisterských a doktorských programů v oblasti písemného projevu v anglickém jazyce. Nechte si posoudit svůj písemný projev v akademické angličtině zahraničními specialisty, obdržíte exklusivní feedback a navíc získáte 2 kredity!