česky
español
deutsch
français
english
русский
latine
 • Nabídka jazykových kurzů – jaro 2016

  Vybírejte z nové a bohaté nabídky jazykových kurzů a jazykovýh dovedností CJV MU: anglická, německá a francouzská gramatika / čínština, arabština, čeština pro cizince / přípravný kurz k mezinárodní zkoušce ze španěštiny DELE / kurz emoční inteligence v angličtině!
  jazyky
 • Multilingual pages to study Czech

  Mluvtecesky.net website will help you to acquire the basics of Czech, the second most frequently used western Slavic language, as well as medical terminology, all online and all for free. Developed by Masaryk Univeristy Language Centre and partners.
  mluvtecesky
 • Kvalitní výuka světových jazyků pro celou univerzitu

  CJV MU je jazykové oddělení s celouniverzitní působností. Šest cizích jazyků vyučuje studenty nefilologických oborů na 40 lektorů. Dlouhodobým mottem CJV je zkvalitňování výuky cizích jazyků, na jehož naplnění pracuje celkem 93 zaměstnanců především prostřednictvím realizace grantových projektů a spoluprací s dalšími jazykovými centry.
  slide
 • Nový web CJV pro zájemce o metodu kolaborativního učení

  Navštivte novou webovou stránku "Collaborative learning in an interdisciplinary problem-based language course", shrnující tříletou práci týmu CJV a odborníků z MU v rámci projektu IMPACT.
  kolab
 • Konferenční příspěvky o výuce češtiny pro cizince dostupné online

  Videozáznamy přednášek a workshopů z konference „Klíč k češtině jako cizímu jazyku“ jsou k shlédnutí online na serveru slideslive.com.
  slideslive oliva
 • Videokolekce přednášek z konference CJV v lednu 2015

  Veřejně přístupná kolekce video a audio nahrávek z mezinárodní konference "Language Centres in Higher Education Conference", kterou uspořádalo Centrum jazykového vzdělávání 15.-17. ledna 2015 na Masarykově univerzitě v Brně. Pokud jste v šesti paralelních sekcích nestihli všechny zajímavé prezentace, zde máte jedinečnou šanci si vaše mezery doplnit.
  slideslive2