Centrum
jazykového vzdělávání MU

Týden CJV 2019

Týden CJV 2019 je určen ke sdílení zkušeností a šíření informací užitečných pro učitele cizích jazyků na vysokých školách. V jeho obsahu najdete informace o zkušenostech ze zahraničních univerzit a z konferencí, workshopy připravené učiteli jednotlivých oddělení CJV MU a pozvanými hosty.

Mezinárodní konference Čeština a slovenština jako cizí jazyky na lékařských fakultách

Centrum jazykového vzdělávání MU pořádá konferenci Čeština a slovenština jako cizí jazyky na lékařských fakultách, která umožní setkání pedagogů a odborníků zabývajících se lékařskou češtinou a slovenštinou. Jejím cílem je umožnit diskusi o současném stavu obou jazyků pro specifické účely v lékařských i nelékařských oborech, sdílení zkušeností jednotlivých pracovišť a prezentace učebních materiálů.

Soutěž o nejlepší studentskou úvahu

Vyhlašujeme soutěž o nejlepší studentskou úvahu na téma Role univerzity v postfaktické době.  Je určena studentům třetích a čtvrtých ročníků středních škol, respektive pro studenty středních škol starší 17 let. Své úvahy mohou posílat do 28. 2. 2019. Výherci získají účast na letní jazykové škole dle vlastního výběru zdarma.

Informace o soutěži najdete ZDE (pdf)

Konference Výuka ekonomického jazyka na vysokých školách

Oddělení Centra jazykového vzdělávání na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity srdečně zve učitele jazyků specializujících se na výuku odborného ekonomického jazyka anglického, německého, francouzského, španělského a ruského v univerzitním prostředí na konferenci Výuka ekonomického jazyka na vysokých školách.

Jazykové kurzy (Jaro 2019)

Už víte, jaký jazyk se budete na jaře učit? Vyberte si z našich kurzů, nabídka je opravdu široká. Nabízíme kurzy pro studenty (ZDE) i pro veřejnost (ZDE).

Logo IMPACT Logo deutsch.info Logo mluvtecesky.net