CJV vypisuje termíny mezinárodních zkoušek z právnické angličtiny TOLES

Test of Legal English Skills (TOLES) je nejrozšířenější mezinárodně uznávanou zkouškou z právnické angličtiny. CJV vypisuje na 24. června TOLES ve dvou úrovních: Higher a Advanced a studenti*ky PrF mají možnost zažádat si o stipendium pokrývající až 92 % ceny zkoušky.

13. 4. 2021

Všechny informace ke zkouškám, stipendiu a přípravným materiálům naleznete zde:

> TOLES Higher

> TOLES Advanced

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe. Zkoušku organizuje britská společnost Global Legal English, která úzce spolupracuje s The Law Society of England and Wales. Masarykova univerzita je certifikovaným zkušebním centrem. TOLES je nejrozšířenější mezinárodně uznávanou zkouškou z právnické angličtiny, kterou lze složit.